Co potřebuješ, když si chceš svůj pohyb pořádně užít?

Tepláky máme v nabídce v podstatě ve stejném základním střihu, volné na zadku, upnuté přes kolena a lýtka. Přestože u některých tepláků se Vám může zdát na fotkách produktů střih volnější, není tomu tak. Model si jen oblékl větší velikost. Tepláky se liší jen v materiálu a kapsách. Takže při výběru těch správných pro Vás vybírejte hlavně podle materiálu.

Momentálně používáme dva druhy materiálu:

  • Elastická nepočesaná teplákovina - silnější než ty z jednolíce, vhodné na chození ven i když není zrovna teplo. Spousta kluků v nich chodí ven i teď v zimě. Abyste měli představu ... ze stejně silného materiálu šijeme i mikiny a všechny naše tepláky, jen je v materiálu přidaný elastan, aby mohly být tepláky obtažené přes lýtka a hlavně, aby se v nich dobře pohybovalo... ale gramáž je stejná jako u naší běžné teplákoviny ... a šijeme z nich všechny tyto parkuráče: 
  • Elastický jednolíc (jersey, tričkovina) - tenčí, než ty z teplákoviny, ale vydrží stejný záhul :-) a klukům v nich hlavně není horko. Ze zkušenosti své i svých zákaznic už dávno víme, že většině kluků je horko skoro pořád, že se podstatně více potí a tudíž nechtějí teplé oblečení. Zřejmě proto jsou tyto tenčí parkourové tepláky více prodávané ... Abyste je při nákupu poznali a nemuseli hledat materiálové složení, tak mají v názvu na konci slovo "LEHKÉ" ... a pro představu o materiálu ... z tohoto materiálu šijeme například dámské a dívčí leginy, které musí být opravdu pružné a musí ledacos vydržet. A tyhle to jsou:

A jak vybrat velikost? Jednoduše, podle výšky dítěte ... měří 148 cm? Objednejte 152. Měří 102 cm? Vezměte si 104. Zkrátka nejbližší větší velikost od výšky dítěte. A pokud si nejste jistí, zavolejte mi nebo napište. Ráda poradím.

Celou kolekci PARKOUR najdete na https://www.farmers.cz/kolekce-parkour/.

Stejně jako kolekce SATYAM vytvořená ve spolupráci s Jóga studiem SATYAM paní Kateřiny Čajánkové nebo kolekce IRONGYM vytvořená pro fitness IRONGYM kulturistu Pavla Formana (1. místo na MČR, 3. místo na ME) a prověřená skutečnými chlapy z fitka v Kyjově i kolekce PARKOUR prošla svým testováním a úpravami střihů, tak aby byly opravdu pohodlné a praktické. A myslím, že se povedlo. Jedinou nevýhodou je, že se z těch tepláků kluci nechtějí vysvléct :-D. Chodí v nich pořád, dokud z nich "neodpadnou" nebo dokud jim je tajně neseberete, abyste je mohli alespoň vyprat ... říkají mamky (i já).

Takže nezbývá než popřát příjemné nošení i Vám a Vašim dětem ... A poděkovat kyjovským parkuristům za spolupráci se střihem i videem ... 

    Doporučené produkty8