Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

Aktuálně

10 dní 10% sleva úplně na všechno

Milí zákazníčci,

pokud na věci nespěcháte a stačí vám dodání v průběhu srpna, tak abyste byli včas vybavení do školky a do školy, můžete si celých 10 dní užívat společně s námi naši dovolenou se slevovým kupónem DOVOLENA10, který Vám zlevní celý nákup o 10% včetně novinek a výprodeje. (bohužel větší slevy už nebudou, spíše přijde už dříve avizované pro všechny z nás nepříjemné zvýšení cen)

FB-parkour-galaxy000

A co navíc? Sleva se vztahuje i na věci z oddělení VÝPRODEJ, které už jsou zlevněné, takže některé věci můžete koupit opravdu výhodně.

Pro uplatnění slevy stačí zadat slevový kód DOVOLENA10 do políčka pro slevové kupóny cestou k pokladně a hned uvidíte, kolik za vybrané věci ušetříte. 

Pro objednávky v EUR zadejte kupón DOVOLENA10EUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Kód platí do 4.8.2021 a objednávky budou vyřizovány v průběhu srpna v pořadí v jakém přijdou. Teď máme sice dovolenou, ale pak na to plní sil vlítneme a hned všechno vyřídíme.

Kód nelze uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky, takže pokud potřebujete věci upravit na míru, bohužel na tyto věci se sleva nebude vztahovat, ale na ostatní položky z objednávky ano. Za atypický požadavek není považována změna barvy či vzoru.

UPOZORNĚNÍ! Vyhrazujeme si právo akci předčasně ukončit, pokud by objem objednávek přesáhl množství, které dokážeme vyřídit do konce srpna. Děkujeme za pochopení.

Přejeme příjemné nakupování.

Náš TIP!

Nové teplákové soupravy, tepláky, trička, spodní prádlo najdete v oddělení NOVINKY . Tentokrát jsme se zaměřili především na kvalitní české materiály s digitálními potisky, softshell, ale také na barevné tepláky a mikiny.

Bez tepláků PARKOUR se málokterý z větších kluků ve škole obejde.

parkour03

Mnoho kousků s nádhernými digitálními potisky najdete také přímo v kolekci DIGI.

20-cerven2021

mikiny2021

 Nezapomeňte na bambusové oblečení ... protože to je prostě úžasné za každého počasí.

bambus_1

Velkým hitem jsou také tepláky z kolekce PARKOUR a BAGGY, kde stále doplňujeme nové věci, nové vzory.

baner-parkour1-pc

Pro jarní počasí je Kolekce SOFTSHELL jako dělaná, v současné době si můžete vybrat z letní kolekce bez fleecové vrstvy nebo z široké nabídky klasického softshellu, elastického i neelastického. 

baner-softshell-pc

Můžete se také připravit na léto a vybrat si námořnická trička a další věci pro děti i dospělé z kolekce NAVY

navy-celarodina-shop

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. V nabídce sice nejsou všechny vzory, které dokážeme ušít, ale změnu vzoru můžeme domluvit po objednávce emailem. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

 

Přejeme příjemné nakupování.

Dnes slavíme 16. narozeniny

Milí zákazníčci,

dnes je to 16 let od chvíle, kdy jsem pro Vás ušila první kousek oblečení. Byla to tepláková souprava v cihlové barvě ve velikosti 68/74. Od té doby se nabídka hodně rozšířila, ale vlastně nezměnila. Stále je pro mne nejdůležitější, abyste byli s naším oblečením spokojení a dělalo Vám radost co nejdéle.

Jak už je zvykem, mám pro Vás narozeninový kód, se kterým můžete oslavu prožít s námi. Kód 16NAROZENINY zlevní objednávku jak jinak než o 16% a platí úplně na všechno. Pro objednávky v EUR zadejte kupón 16NAROZENINYEUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

carousel_narozeniny

Kód platí jen do 9.7.2021 a nelze ho uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky, takže pokud potřebujete věci upravit na míru, bohužel na tyto věci se sleva nebude vztahovat, ale na ostatní položky z objednávky ano. Za atypický požadavek není považována změna barvy či vzoru.

Bohužel v souvislosti se současnými cenami materiálu, ale i dalších nákladů spojených s výrobou nevím, jak dlouho ještě vydržím na současných cenách. Mám ještě zásoby materiálu za staré ceny, ale ten brzy vypotřebujeme a pak budeme muset jít o něco nahoru. Byla bych ráda, kdyby se Vám podařilo vybavit se do školy ještě dříve, než dojde ke zdražení úplně všeho.

Přeji příjemné nakupování s rozvahou.

Náš tip!

Už jste si prohlédli novinky pro LÉTO 2021?

Prohlédli jste si nové věci v oddělení VÝPRODEJ?

Proč jsme zrušili dobírku?

Ze způsobů plateb dnes zmizela dobírka. Proč?

Objednávky odeslané na dobírku se nám podstatně více vrací jako nevyzvednuté než ty, které jsou zaplacené převodem nebo přes GoPay.

Všechny věci pro Vás šijeme a kapacita naší dílny je omezená. Proto nás vždy mrzí, když nachystáme hromadu věcí a tu si někdo jen tak nevyzvedne a ani se neozve. Chceme se proto zaměřit na zásilky, o které mají zákazníci skutečný zájem a udělat tak co nejvíce zákazníkům hezké Vánoce.

Děkujeme za pochopení.

Slevový kupón pro trpělivé zákazníky

Žádné velké podzimní ani vánoční akce díky dlouhodobé přetíženosti dílny neplánujeme. Slevový kupón dáváme jen Vám, našim zákazníkům, protože jsme Vás svými dlouhými termíny hodně zklamali.

Současná situace spojená s karanténou holek z dílny, která se může bohužel kdykoliv opakovat, mě vede k myšlence, že by pro mnohé z Vás mohl být zajímavý alespoň slevový kupón, který Vám pomůže naplánovat si vánoční dárky o něco dopředu a nám umožní lépe si rozplánovat šití před vánocemi, abyste měli vše včas doma.

covid19maly

Takže slevový kupón COVID19 zlevní Vaši objednávku o 19%. Kupón platí do 15.10.2020 a objednávky, ve kterých bude použitý, se budou vyřizovat až v průběhu listopadu. Nelze použít na VO objednávky a na objednávky s atypickými požadavky.

Když už je to VÍZO, tak aspoň o něco levněji

Milí zákazníčci,

kvůli velkému počtu objednávek se nemůžeme pouštět do žádných velkých akcí, ale pokud chcete ušetřit aspoň 10%, můžete použít slevový kód VIZO. To snad nějak zvládneme ... Slevový kód platí do 30.6.2020 a vztahuje se na úplně všechno v eshopu. Pro objednávky v EUR zadejte kupón VIZO-EUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.) A co navíc? Sleva se vztahuje i na věci z oddělení VÝPRODEJ, které už jsou zlevněné, takže některé věci můžete koupit opravdu výhodně.

FB-parkour-grafity1-945

!!! Kód nelze uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky.

Takže ... přejeme příjemný závěr školního roku a kráááásné prázdniny. :-)

My FARMERS

noviny2020letni

Tak třeba tepláky z kolekce PARKOUR nemusí být špatná dárek za vízo ... různé barvy, různé materiály, pro malé i velké kluky ...

baner-parkour1-pc

Můžete se také připravit na dovolenou a vybrat si námořnická trička a další věci pro děti i dospělé z kolekce NAVY

navy-celarodina1-shop

Nezapomeňte na bambusové oblečení ...

bambus_1

 Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

Nebo třeba nějakou pěkně barevnou softshelku z kolekce SOFTSHELL?

 baner-softshell-pc

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Mega zlevněné poslední kusy

Pozor, pozor!!! Jen do neděle 1.12. všechny poslední kusy v oddělení výprodej ještě o 20% levněji se slevovým kupónem POSLEDNIKUS. Stačí ho zadat cestou k pokladně do políčka pro slevové kupóny.

Už teď jsou poslední kusy v eshopu zlevněné o 20-40% a díky kupónu POSLEDNIKUS se dostanete s cenou o dalších 20% dolů. 

Akce platí do 1.12.2019. Slevový kód funguje pouze pro oddělení VÝPRODEJ!!!

Pro objednávky v EUR zadejte kupón POSLEDNIKUS-EUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Přejeme příjemný zlevněný předvánoční nákup.

UPOZORNĚNÍ!!! Slevu nelze uplatnit na VO a atypické objednávky.

 

 
V červenci vítězí holky v bazénu.

Vítězem naší soutěže na Instagramu za měsíc červenec se staly holky v bazénu, kde jedna z nich oblékla neonové tričko s krátkým rukávem

GRATULUJEME!!! A posíláme poukaz na nákup v hodnotě 500Kč na www.farmers.cz.

67153578_424163491514136_1843006518669082624_n

A vy ostatní? Stále soutěžíme ... takže posílejte, lajkujte, sdílejte, třeba to budete příště právě vy, kdo získá 500Kč na nákup čehokoliv v našem eshopu.

Více informací o soutěži ...

Červnový vítěz poukazu na 500Kč.

Prvním vítězem naší soutěže na Instagramu  se stala slečna, která nám zaslala svou školní fotku v dívčím prodlouženém námořnickém tričku z kolekce NAVY. 

GRATULUJEME!!! A posíláme poukaz na nákup v hodnotě 500Kč na www.farmers.cz.

67407725_1218022768370336_6496757184800489472_n

A vy ostatní? Stále soutěžíme ... takže posílejte, lajkujte, sdílejte, třeba to budete příště právě vy, kdo získá 500Kč na nákup čehokoliv v našem eshopu.

Více informací o soutěži ...

 

Proč o Velikonocích nakupovat bambusové oblečení?

bambus-text1

20% sleva na úplně všechno bambusové oblečení, dětské, pánské i dámské s kódem VELIKONOCE.

Stačí zadat na konci objednávky do políčka pro slevové kupóny heslo VELIKONOCE a všechny se Vám cestou k pokladně zlevní o 20%.

Pro objednávky v EUR zadejte kupón VELIKONOCE-EUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Akce platí do 22.4.2019. 

Přejeme příjemný víkend.

UPOZORNĚNÍ!!! Slevu nelze uplatnit na VO a atypické objednávky. Sleva se nevztahuje ani na již zlevněné produkty.

Třeba také něco ulovíte v oddělení VÝPRODEJ, které právě tento víkend intenzivně doplňujeme.

 

Přeji krásný víkend.

Slunečná neděle s 20% slevou na kraťasy a trička
Jen dnes můžeš se slevovým kupónem LETNINEDELE nakoupit všechny dětské kraťasy a všechna trička a tuniky pro děti, ženy i muže v našem eshopu o 20% levněji. Bavlněné, bambusové, s dlouhým i krátkým rukávem, dokonce i topy na jógu nebo třeba trička do fitka i do práce.
 
A co navíc? Sleva 20% platí i na všechny výrobky z oddělení výprodej, takže je můžeš mít opravdu za hubičku.
 
Akce platí jen dnes 14.4.2019.
 
Pokud nakupuješ v EUR, použij kód LETNINEDELE-EUR.
 
UPOZORNĚNÍ! Slevový kupón se nevztahuje na objednávky za VO ceny ani na objednávky s atypickými požadavky.

Přejeme příjemné nakupování.

Náš TIP!

Nové teplákové soupravy, tepláky, trička, spodní prádlo najdete v oddělení JARO-LÉTO 2019 a taky mnoho kousků s nádhernými digitálními potisky v kolekci DIGI.

digi-eshop

Velkým hitem jsou také tepláky z kolekce PARKOUR, kde stále doplňujeme nové věci.

novinkylevneji-parkour-ramecek

Můžete se také připravit na dovolenou a vybrat si námořnická trička a další věci pro děti i dospělé z kolekce NAVY

navy-kuba-text

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba