Od 26.7. do 30.7. mají holky z naší dílny dovolenou, takže nešijeme. Objednávky budou vyřízeny postupně v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení a přejeme i Vám krásné letní dny. Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

Aktuálně

Dnes slavíme 16. narozeniny

Milí zákazníčci,

dnes je to 16 let od chvíle, kdy jsem pro Vás ušila první kousek oblečení. Byla to tepláková souprava v cihlové barvě ve velikosti 68/74. Od té doby se nabídka hodně rozšířila, ale vlastně nezměnila. Stále je pro mne nejdůležitější, abyste byli s naším oblečením spokojení a dělalo Vám radost co nejdéle.

Jak už je zvykem, mám pro Vás narozeninový kód, se kterým můžete oslavu prožít s námi. Kód 16NAROZENINY zlevní objednávku jak jinak než o 16% a platí úplně na všechno. Pro objednávky v EUR zadejte kupón 16NAROZENINYEUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

carousel_narozeniny

Kód platí jen do 9.7.2021 a nelze ho uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky, takže pokud potřebujete věci upravit na míru, bohužel na tyto věci se sleva nebude vztahovat, ale na ostatní položky z objednávky ano. Za atypický požadavek není považována změna barvy či vzoru.

Bohužel v souvislosti se současnými cenami materiálu, ale i dalších nákladů spojených s výrobou nevím, jak dlouho ještě vydržím na současných cenách. Mám ještě zásoby materiálu za staré ceny, ale ten brzy vypotřebujeme a pak budeme muset jít o něco nahoru. Byla bych ráda, kdyby se Vám podařilo vybavit se do školy ještě dříve, než dojde ke zdražení úplně všeho.

Přeji příjemné nakupování s rozvahou.

Náš tip!

Už jste si prohlédli novinky pro LÉTO 2021?

Prohlédli jste si nové věci v oddělení VÝPRODEJ?

Velká jarní akce na Farmers.cz, doplňte svůj šatník

Milí zákazníčci,

je tady každoroční velká jarní akce -20% na vše, abyste mohli výhodněji doplnit do svých šatníku, co chybí. Kupón POCKAMDOBREZNA Vám zlevní celý nákup o 20% včetně novinek a výprodeje. A Vy, co u nás nakupujete už déle určitě víte, že větší slevu nedáváme.

baner-newsletter-20text-pc

baner-akce20text-pc

A co navíc? Sleva se vztahuje i na věci z oddělení VÝPRODEJ, které už jsou zlevněné, takže některé věci můžete koupit opravdu výhodně.

Pro uplatnění slevy stačí zadat slevový kód POCKAMDOBREZNA do políčka pro slevové kupóny cestou k pokladně a hned uvidíte, kolik za vybrané věci ušetříte. 

Pro objednávky v EUR zadejte kupón POCKAMDOBREZNAEU. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Kód platí do 22.2.2021 a objednávky budou vyřizovány v průběhu následujících 40 dní v pořadí v jakém přijdou.

Kód nelze uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky. Za atypický požadavek není považována změna barvy či vzoru.

UPOZORNĚNÍ! Vyhrazujeme si právo akci předčasně ukončit, pokud by objem objednávek přesáhl množství, které dokážeme vyřídit do konce března. Děkujeme za pochopení.

Přejeme příjemné nakupování.

Náš TIP!

Nové teplákové soupravy, tepláky, trička, spodní prádlo najdete v oddělení JARO 2021 . Tentokrát jsme se zaměřili především na kvalitní české materiály s digitálními potisky.

Mnoho kousků s nádhernými digitálními potisky najdete také přímo v kolekci DIGI.

baner-soupravy-pc

Velkým hitem jsou také tepláky z kolekce PARKOUR, kde stále doplňujeme nové věci, nové vzory.

baner-parkour1-pc

Pro jarní počasí je Kolekce SOFTSHELL jako dělaná. 

baner-softshell-pc

Můžete se také připravit na léto a vybrat si námořnická trička a další věci pro děti i dospělé z kolekce NAVY

navy-celarodina-shop

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. V nabídce sice nejsou všechny vzory, které dokážeme ušít, ale změnu vzoru můžeme domluvit po objednávce emailem. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

 Nezapomeňte na bambusové oblečení ... protože to je prostě úžasné za každého počasí.

bambus

 

Vánocemi život nekončí!!!

Milí zákazníčci, od 1.12. už nepřijímáme objednávky na vánoční dárky.

Ale vánocemi přece život nekončí, a pokud na své věci nespěcháte můžete až do 22.12. použít slevový kód POCKAMDOLEDNA, který zlevní Vaši objednávku o 20%. 

Pro objednávky v EUR zadejte kupón POCKAMDOLEDNAEUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Sleva platí do 22.12.2020 a je podmíněna termínem dodání až v lednu 2021.

Přejeme příjemný adventní čas.

UPOZORNĚNÍ!!! Slevu nelze uplatnit na VO a objednávky s atypickými požadavky.

A ještě pár tipů z naší nabídky...

Náš TIP!

Velkým hitem jsou také tepláky z kolekce PARKOUR, kde stále doplňujeme nové věci.

baner-parkour1-pc

Úplně nejnovější novinky jako jsou teplákové soupravy, tepláky, trička, spodní prádlo najdete v oddělení PODZIM 2020 

baner-tricka-pc

a taky mnoho kousků s nádhernými digitálními potisky v kolekci DIGI.

baner-soupravy-pc

Pro tohle počasí je Kolekce SOFTSHELL jako dělaná.

baner-softshell-pc

Skvělým dárkem jsou také námořnická trička a další věci pro celou rodinu z kolekce NAVY

navy-celarodina-shop

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

 Nezapomeňte na bambusové oblečení pro děti i dospělé, protože v něm je prostě moc příjemně. Máme spoustu nových vzorů, takže je opravdu z čeho vybírat.

bambus_1

 Přejeme příjemné nakupování a krásné Vánoce.

Daruj poukaz a ušetři 10%

Proč darovat Dárkový poukaz? Hned z několika důvodů, ale hlavní je ten, že už nejsme schopni do Vánoc přijímat další objednávky, které bychom ještě stihli ušít. Kapacita dílny je úplně vyčerpaná a holky v dílně budou mít až do posledního dne v roce plné ruce práce.

Protože chceme, aby pro Vás byl nákup poukazu, alespoň malou náplastí na to, že už nedokážeme přijímat další objednávky, můžete nyní zakoupit Dárkové poukazy se slevou 10%, takže třeba poukaz v hodnotě 2000 Kč Vás bude stát jen 1800 Kč.

 baner-darkovypoukaz-pc1

Dárkový poukaz je nejlepším řešením pro toho, kdo chce pořídit vysněný dárek svému blízkému, ale netroufá si ho vybrat sám. I když Vám třeba syn řekne, že chce tepláky PARKOUR, tak nakonec váháte které, protože těch vzorů je fakt moc. Nelehký je také výběr velikostí pro Vašeho partnera, neboť když objednáte omylem malou velikost, Vaše drahá polovička bude smutná, že se do ní nevejde. No a když objednáte velkou velikost, je to taky špatně, protože si bude myslet, že vidíte svou drahou polovičku "větší", než ve skutečnosti je. Takže pokud nevíte, váháte, tápete, zkuste dárkový poukaz.

Dárkový poukaz obdržíte v den objednání emailem ve formě 5-16 znakového kódu složeného z čísel a písmen, např. VESELEVANOCE01. Tento kód si můžete vložit do svého obrázku a vytvořit tak originální dárek. Pokud byste si chtěli zvolit svůj kód, napište nám ho při objednávce cestou k pokladně do vzkazů pro prodejce. Pokud kód nebude ještě obsazený, zkusíme Vám vyjít vstříc. (Kód MILUJITE už není k dispozici :-D)

Kód je platný vždy následující 3 celé měsíce ode dne objednání Dárkového poukazu, např. pokud koupíte poukaz 10.12.2020, bude platit do 31.3.2020.

Proč jsme zrušili dobírku?

Ze způsobů plateb dnes zmizela dobírka. Proč?

Objednávky odeslané na dobírku se nám podstatně více vrací jako nevyzvednuté než ty, které jsou zaplacené převodem nebo přes GoPay.

Všechny věci pro Vás šijeme a kapacita naší dílny je omezená. Proto nás vždy mrzí, když nachystáme hromadu věcí a tu si někdo jen tak nevyzvedne a ani se neozve. Chceme se proto zaměřit na zásilky, o které mají zákazníci skutečný zájem a udělat tak co nejvíce zákazníkům hezké Vánoce.

Děkujeme za pochopení.

Slevový kupón pro trpělivé zákazníky

Žádné velké podzimní ani vánoční akce díky dlouhodobé přetíženosti dílny neplánujeme. Slevový kupón dáváme jen Vám, našim zákazníkům, protože jsme Vás svými dlouhými termíny hodně zklamali.

Současná situace spojená s karanténou holek z dílny, která se může bohužel kdykoliv opakovat, mě vede k myšlence, že by pro mnohé z Vás mohl být zajímavý alespoň slevový kupón, který Vám pomůže naplánovat si vánoční dárky o něco dopředu a nám umožní lépe si rozplánovat šití před vánocemi, abyste měli vše včas doma.

covid19maly

Takže slevový kupón COVID19 zlevní Vaši objednávku o 19%. Kupón platí do 15.10.2020 a objednávky, ve kterých bude použitý, se budou vyřizovat až v průběhu listopadu. Nelze použít na VO objednávky a na objednávky s atypickými požadavky.

Připrav se do školky a do školy nejvýhodněji.

Milí zákazníčci,

největší prázdninová akce se slevou 20% na vše je tady. My máme od 24.7. do 2.8. dovolenou. Nešijeme a neodesíláme. Ale vy máte možnost vybavit se do školy nejvýhodněji, jak jen to u nás jde. Slevový kupón DODATVSRPNU zlevní Vaši objednávku o 20%, ať už je v ní cokoliv. 

A Vy, co u nás nakupujete už déle určitě víte, že větší slevu nedáváme a už vůbec ne tolik dní vkuse.

Pokud na objednávku spěcháte, kupón nepoužívejte, protože sleva je vázaná na termín dodání do 28. srpna 2020. Objednávky budeme vyřizovat v pořadí, v jakém přijdou.

baner-akce20text-pc

A co navíc? Sleva se vztahuje i na věci z oddělení VÝPRODEJ, které už jsou zlevněné, takže některé věci můžete koupit opravdu výhodně.

Pro uplatnění slevy stačí zadat slevový kód DODATVSRPNU do políčka pro slevové kupóny cestou k pokladně a ihned uvidíte, kolik za vybrané věci ušetříte. 

Pro objednávky v EUR zadejte kupón DODATVSRPNU-EUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Kód platí od teď do konce naší dovolené, to je do 2.8.2020. (nelze uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky)

Přejeme příjemné nakupování.

Náš TIP!

Úplně nejnovější novinky jako jsou teplákové soupravy, tepláky, trička, spodní prádlo najdete v oddělení LÉTO 2020 

baner-tricka-pc

a taky mnoho kousků s nádhernými digitálními potisky v kolekci DIGI.

baner-soupravy-pc

Velkým hitem jsou také tepláky z kolekce PARKOUR, kde stále doplňujeme nové věci.

baner-parkour1-pc

Pro aprílové počasí je Kolekce SOFTSHELL jako dělaná.

baner-softshell-pc

Můžete se také připravit na dovolenou a vybrat si námořnická trička a další věci pro děti i dospělé z kolekce NAVY

navy-celarodina-shop

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

 Nezapomeňte na bambusové oblečení ...

bambus

 

Když už je to VÍZO, tak aspoň o něco levněji

Milí zákazníčci,

kvůli velkému počtu objednávek se nemůžeme pouštět do žádných velkých akcí, ale pokud chcete ušetřit aspoň 10%, můžete použít slevový kód VIZO. To snad nějak zvládneme ... Slevový kód platí do 30.6.2020 a vztahuje se na úplně všechno v eshopu. Pro objednávky v EUR zadejte kupón VIZO-EUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.) A co navíc? Sleva se vztahuje i na věci z oddělení VÝPRODEJ, které už jsou zlevněné, takže některé věci můžete koupit opravdu výhodně.

FB-parkour-grafity1-945

!!! Kód nelze uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky.

Takže ... přejeme příjemný závěr školního roku a kráááásné prázdniny. :-)

My FARMERS

noviny2020letni

Tak třeba tepláky z kolekce PARKOUR nemusí být špatná dárek za vízo ... různé barvy, různé materiály, pro malé i velké kluky ...

baner-parkour1-pc

Můžete se také připravit na dovolenou a vybrat si námořnická trička a další věci pro děti i dospělé z kolekce NAVY

navy-celarodina1-shop

Nezapomeňte na bambusové oblečení ...

bambus_1

 Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

Nebo třeba nějakou pěkně barevnou softshelku z kolekce SOFTSHELL?

 baner-softshell-pc

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Mega zlevněné poslední kusy

Pozor, pozor!!! Jen do neděle 1.12. všechny poslední kusy v oddělení výprodej ještě o 20% levněji se slevovým kupónem POSLEDNIKUS. Stačí ho zadat cestou k pokladně do políčka pro slevové kupóny.

Už teď jsou poslední kusy v eshopu zlevněné o 20-40% a díky kupónu POSLEDNIKUS se dostanete s cenou o dalších 20% dolů. 

Akce platí do 1.12.2019. Slevový kód funguje pouze pro oddělení VÝPRODEJ!!!

Pro objednávky v EUR zadejte kupón POSLEDNIKUS-EUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Přejeme příjemný zlevněný předvánoční nákup.

UPOZORNĚNÍ!!! Slevu nelze uplatnit na VO a atypické objednávky.

 

 
V červenci vítězí holky v bazénu.

Vítězem naší soutěže na Instagramu za měsíc červenec se staly holky v bazénu, kde jedna z nich oblékla neonové tričko s krátkým rukávem

GRATULUJEME!!! A posíláme poukaz na nákup v hodnotě 500Kč na www.farmers.cz.

67153578_424163491514136_1843006518669082624_n

A vy ostatní? Stále soutěžíme ... takže posílejte, lajkujte, sdílejte, třeba to budete příště právě vy, kdo získá 500Kč na nákup čehokoliv v našem eshopu.

Více informací o soutěži ...