Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

BLACK FRIDAY s 20% slevou na všechno?

Se slevovým kódem BF21 nakoupíte nejen pod stromeček o minimálně 20% levněji. Kod platí úplně na všechno, dokonce i na věci v oddělení VÝPRODEJ, a tak se občas sleva vyšplhá až k 50%.

Vyber si na farmers.cz, co se ti líbí a pak zadej cestou k pokladně do políčka pro slevové kupóny BF21 a tvůj nákup bude hned příjemnější. Pro objednávky v EUR zadej kód BF21-EUR.

Kód platí jen dnes 26.11.2021 do půlnoci a dodání zboží bude probíhat nejpozději do 15.12.2021.

UPOZORNĚNÍ! Kód není určen pro objednávky s atypickými požadavky a nelze ho využít na velkoobchodní objednávky.

Nezapomeň mrknout na novinky, kolekci softshell a kolekci fleecetepláky PARKOUR, pyžama, a nepřeberné množství tepláků všeho druhu. A bambusové oblečení, to je hebký dárek opravdu pro každého. Přidali jsme nové vzory, tak hurá na to.

softshell-2021FB-text

Náš TIP!

Úplně nejnovější novinky jako jsou fleecové mikiny, čepice a nákrčníky s digitálními potisky se stejnými vzory, jako má náš softshell, ale také pyžama pro děti i dospělé, trička, či spodní prádlo najdete v oddělení ZIMA 2021

a taky mnoho kousků s nádhernými digitálními potisky v kolekci DIGI.

baner-soupravy-pc

Velkým hitem jsou také tepláky z kolekce PARKOUR, kde stále doplňujeme nové věci.

baner-parkour1-pc

Pro tohle počasí je Kolekce SOFTSHELL jako dělaná.

baner-softshell-pc

Skvělým dárkem jsou také námořnická trička a další věci pro celou rodinu z kolekce NAVY

navy-celarodina-shop

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

 Nezapomeňte na bambusové oblečení pro děti i dospělé, protože v něm je prostě moc příjemně. Máme spoustu nových vzorů, takže je opravdu z čeho vybírat.

bambus_1