Od 26.7. do 30.7. mají holky z naší dílny dovolenou, takže nešijeme. Objednávky budou vyřízeny postupně v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení a přejeme i Vám krásné letní dny. Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

Daruj poukaz a ušetři 10%

Proč darovat Dárkový poukaz? Hned z několika důvodů, ale hlavní je ten, že už nejsme schopni do Vánoc přijímat další objednávky, které bychom ještě stihli ušít. Kapacita dílny je úplně vyčerpaná a holky v dílně budou mít až do posledního dne v roce plné ruce práce.

Protože chceme, aby pro Vás byl nákup poukazu, alespoň malou náplastí na to, že už nedokážeme přijímat další objednávky, můžete nyní zakoupit Dárkové poukazy se slevou 10%, takže třeba poukaz v hodnotě 2000 Kč Vás bude stát jen 1800 Kč.

 baner-darkovypoukaz-pc1

Dárkový poukaz je nejlepším řešením pro toho, kdo chce pořídit vysněný dárek svému blízkému, ale netroufá si ho vybrat sám. I když Vám třeba syn řekne, že chce tepláky PARKOUR, tak nakonec váháte které, protože těch vzorů je fakt moc. Nelehký je také výběr velikostí pro Vašeho partnera, neboť když objednáte omylem malou velikost, Vaše drahá polovička bude smutná, že se do ní nevejde. No a když objednáte velkou velikost, je to taky špatně, protože si bude myslet, že vidíte svou drahou polovičku "větší", než ve skutečnosti je. Takže pokud nevíte, váháte, tápete, zkuste dárkový poukaz.

Dárkový poukaz obdržíte v den objednání emailem ve formě 5-16 znakového kódu složeného z čísel a písmen, např. VESELEVANOCE01. Tento kód si můžete vložit do svého obrázku a vytvořit tak originální dárek. Pokud byste si chtěli zvolit svůj kód, napište nám ho při objednávce cestou k pokladně do vzkazů pro prodejce. Pokud kód nebude ještě obsazený, zkusíme Vám vyjít vstříc. (Kód MILUJITE už není k dispozici :-D)

Kód je platný vždy následující 3 celé měsíce ode dne objednání Dárkového poukazu, např. pokud koupíte poukaz 10.12.2020, bude platit do 31.3.2020.