Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

Dnes slavíme 16. narozeniny

Milí zákazníčci,

dnes je to 16 let od chvíle, kdy jsem pro Vás ušila první kousek oblečení. Byla to tepláková souprava v cihlové barvě ve velikosti 68/74. Od té doby se nabídka hodně rozšířila, ale vlastně nezměnila. Stále je pro mne nejdůležitější, abyste byli s naším oblečením spokojení a dělalo Vám radost co nejdéle.

Jak už je zvykem, mám pro Vás narozeninový kód, se kterým můžete oslavu prožít s námi. Kód 16NAROZENINY zlevní objednávku jak jinak než o 16% a platí úplně na všechno. Pro objednávky v EUR zadejte kupón 16NAROZENINYEUR. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

carousel_narozeniny

Kód platí jen do 9.7.2021 a nelze ho uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky, takže pokud potřebujete věci upravit na míru, bohužel na tyto věci se sleva nebude vztahovat, ale na ostatní položky z objednávky ano. Za atypický požadavek není považována změna barvy či vzoru.

Bohužel v souvislosti se současnými cenami materiálu, ale i dalších nákladů spojených s výrobou nevím, jak dlouho ještě vydržím na současných cenách. Mám ještě zásoby materiálu za staré ceny, ale ten brzy vypotřebujeme a pak budeme muset jít o něco nahoru. Byla bych ráda, kdyby se Vám podařilo vybavit se do školy ještě dříve, než dojde ke zdražení úplně všeho.

Přeji příjemné nakupování s rozvahou.

Náš tip!

Už jste si prohlédli novinky pro LÉTO 2021?

Prohlédli jste si nové věci v oddělení VÝPRODEJ?