Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

Vše o 20% levněji jen tento víkend

Milí zákazníčci,

pokud na věci nespěcháte a stačí vám dodání v průběhu června, můžete tento víkend využít slevový kupón POCKAMDOCERVNA, který Vám zlevní celý nákup o 20% včetně novinek a výprodeje. A Vy, co u nás nakupujete už déle určitě víte, že větší slevu nedáváme.

20-cerven2021text

A co navíc? Sleva se vztahuje i na věci z oddělení VÝPRODEJ, které už jsou zlevněné, takže některé věci můžete koupit opravdu výhodně.

Pro uplatnění slevy stačí zadat slevový kód POCKAMDOCERVNA do políčka pro slevové kupóny cestou k pokladně a hned uvidíte, kolik za vybrané věci ušetříte. 

Pro objednávky v EUR zadejte kupón POCKAMDOCERVNAEU. (Přepínač na eura najdete v pravém horním rohu eshopu.)

Kód platí do 30.5.2021 a objednávky budou vyřizovány v průběhu následujících 30 dní v pořadí v jakém přijdou.

Kód nelze uplatnit na objednávky s atypickými požadavky ani na VO objednávky, takže pokud potřebujete věci upravit na míru, bohužel na tyto věci se sleva nebude vztahovat, ale na ostatní položky z objednávky ano. Za atypický požadavek není považována změna barvy či vzoru.

UPOZORNĚNÍ! Vyhrazujeme si právo akci předčasně ukončit, pokud by objem objednávek přesáhl množství, které dokážeme vyřídit do konce června. Děkujeme za pochopení.

Přejeme příjemné nakupování.

Náš TIP!

Nové teplákové soupravy, tepláky, trička, spodní prádlo najdete v oddělení NOVINKY . Tentokrát jsme se zaměřili především na kvalitní české materiály s digitálními potisky, letní softshell, ale také na barevné tepláky a mikiny.

Mnoho kousků s nádhernými digitálními potisky najdete také přímo v kolekci DIGI.

mikiny2021

 Nezapomeňte na bambusové oblečení ... protože to je prostě úžasné za každého počasí.

bambus

Velkým hitem jsou také tepláky z kolekce PARKOUR a BAGGY, kde stále doplňujeme nové věci, nové vzory.

baner-parkour1-pc

Pro jarní počasí je Kolekce SOFTSHELL jako dělaná, v současné době si můžete vybrat z letní kolekce bez fleecové vrstvy nebo z široké nabídky klasického softshellu, elastického i neelastického. 

baner-softshell-pc

Můžete se také připravit na léto a vybrat si námořnická trička a další věci pro děti i dospělé z kolekce NAVY

navy-celarodina-shop

Vhod přijdou určitě také kalhoty JEANS, což jsou tepláky které mohou nahradit rifle a v současné době je nabízíme také v populárním Parkour stylu nebo třeba rostoucí kalhoty, které díky svému střihu vydrží až přes tři velikosti.

carousel_kolekce_jeans_kuba

Možná se právě Vám bude hodit některé z bodýček ve velikosti 104-176. V nabídce sice nejsou všechny vzory, které dokážeme ušít, ale změnu vzoru můžeme domluvit po objednávce emailem. Nové střihy a vzory postupně doplňujeme do oddělení Kolekce HANDICAP.

bodycka-velkedeti-TEXT

 

Přejeme příjemné nakupování.