Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

Jak vybrat správnou velikost?

Dnes jsem pro Vás zprovoznila Size ID. Pro Vás, kteří nevíte, o co kráčí, velmi zjednodušeně přiblížím. Na stránkách Size ID jsem zadala obvyklé míry, které potřebujete jako člověk mít, abyste se vlezli do velikosti, kterou jste si u nás v eshopu vybrali. Takže teď, když klikne u určitého produktu na tlačítko SizeIDmůžete si zadat své míry a bude Vám nabídnuta pro Vás nejvhodnější velikost.

Pokud už máte své míry na Size ID zadané, načtou se Vám určitě automaticky (pokud budete samozřejmě do Size ID přihlášení)

A pokud ne, nevadí. Kliknete jen u produktu na odkaz "DOPORUČIT VELIKOST"

02produkt1

A pak už Vás to povede samo ... zadáte své míry ...

02produkt3

Dáte je tlačítkem vpravo dole uložit a ukáže se Vám výsledek, kterou velikost objednat

02produkt2

Pokud dopadnete jako já viz obrázek nad :-D a zjistíte, že by Vám mohly být šaty v pase dost těsné, můžete napsat na konci objednávky do poznámky např. Mám v pase 90cm, prosím rozšířit v pase. A my šaty rozšíříme nebo třeba prodloužíme délku nohavic apod.

Není nutné ověřovat velikost u každé položky zvlášť. V podstatě, pokud se Vám u jedné položky vygeneruje velikost, bude stejná i u všech podobných položek, protože se vše generuje vždy jen ze tří tabulek.

  1. z tabulky pro horní díly oblečení (trička, mikiny, tílka, šaty, bodýčka, kabátky ...)
  2. z tabulky pro dolní díly oblečení (kalhoty, tepláky, kraťasy, boxerky, kalhotky, sukně ...)
  3. z tabulky pro soupravy (teplákové soupravy, pyžama, sety ...)

Pokud by se Vám tento systém nelíbil, máme pro vás zpracované klasické tabulky velikostí. V tabulkách velikostí jsou uvedeny míry osoby, nikoli rozměry výrobků (ty ale postupně doplníme ke každému produktu také)

Přeji příjemné nakupování.