Dětské rostoucí kalhoty

FARMERS dětské rostoucí kalhoty mají vychytaný střih, který vydrží opravdu až přes tři velikosti. Rostoucí tepláky šijeme ve dvou variantách:

  • rostoucí kalhoty s rovnými ohrnovacími nohavicemi s efektním barevným podšitím a předními kapsami jsou vhodné až do velikosti 134
  • tepláky GROW s vysokým ohrnovacím pasem a dlouhými ohrnovacími manžetami na nohavicích jsou volné kalhoty pro miminka a menší děti, vhodné především pro děti do 3 let. Proto je šijeme do velikosti 104. Kalhoty tohoto střihu najdete v nabídce z bavlny, bambusu, ale také z fleecu nebo softshellu.

Všechny naše dětské kalhoty a tepláky jsou vyrobeny z kvalitních atestovaných českých materiálů a jsou certifikovány Českou kvalitou.

Ke všem teplákům dokážeme doladit také tričko, bodýčko nebo mikinu

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Tepláky jsou od počátku naším hlavním sortimentem. Za 15 let, co je vyrábíme, se na nich mnohé změnilo, ale stále zůstáváme u stejného dodavatele kvalitních českých teplákovin a dalších úpletů. Přidáváme nové barvy, nové střihy, ale co si budeme vyprávět ... tepláky jsou pořád jen tepláky. V některých je však pohodlněji než v jiných.