Tepláky pro děti JARO 2024

FARMERS dětské tepláky už šijeme dvacet let, takže si dovolím říct, že už dobře víme, jak na ně, aby v nich bylo dětem pohodlně. V nabídce najdete spoustu barev, ale i střihů od úzkých legín až po široké BAGGY tepláky. Ale stále je co vymýšlet. Proto i letošní jaro přinese novinky například v podobě nových JOGGER tepláků nebo tepláků širokými nohavicemi.

A nové materiály? Kromě nových vzorů a barev přibývají v nabídce v těchto dnech také absolutní novinky jako třeba nadýchané tepláky a mikiny z konopí a lnu, elegantní a neskutečně příjemné dětské tepláky z bambusové teplákoviny. Nebudou chybět ani teplákové soupravy z organické bavlny. Biobavlna oživí také naši nabídku soupraviček a tepláků pro miminka.

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Tepláky jsou od počátku naším hlavním sortimentem. Za 15 let, co je vyrábíme, se na nich mnohé změnilo, ale stále zůstáváme u stejného dodavatele kvalitních českých teplákovin a dalších úpletů. Přidáváme nové barvy, nové střihy, ale co si budeme vyprávět ... tepláky jsou pořád jen tepláky. V některých je však pohodlněji než v jiných.