Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

FAQ

FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1) Přišel mi od Vás balíček a zjistila jsem, že jsem omylem objednala nevhodnou velikost. Co s tím mohu dělat?
2) Můj syn má dva roky (92 cm), ale běžně musíme kupovat velikost 104 a tu upravovat. Je trochu baculatější a proto mu nic nesedí přes bříško. Našly by se pro něj nějaké oděvy ve vaší nabídce?
3) Vyrábíte oděvy také ve větších velikostech nebo jen dětské, vystavené ve vašem e-shopu?
4) Jak zjistím, jakou velikost si koupit, když je dnes všechno číslované různě?


Přišel mi od Vás balíček a zjistila jsem, že jsem omylem objednala nevhodnou velikost. Co s tím mohu dělat?

Můžete nám věci, které nevyhovují, poslat zpět a my Vám je podle požadavku vyměníme za jiné ve stejné hodnotě, nebo vrátíme peníze, které jste již uhradila.

Nahoru


Můj syn má dva roky (92 cm), ale běžně musíme kupovat velikost 104 a tu upravovat. Je trochu baculatější a proto mu nic nesedí přes bříško. Našly by se pro něj nějaké oděvy ve vaší nabídce?

Jsme výrobci malých sérií oděvů a to nám dovoluje přizpůsobit se co nejvíce konkrétním potřebám zákazníka. Potřebujete-li například upravenou velikost pro vaše příliš tenké nebo naopak trochu baculatější dítě, věřím, že u nás najdete optimální řešení. Za výrobu nestandardních oděvů si neúčtujeme žádný příplatek, pokud není k jejich zhotovení zapotřebí větší množství materiálu. I tak je rozdíl v ceně minimální.

A jak takové speciální požadavky řešit? Při objednávce oděvů na našem e-shopu napište do poznámky, že potřebujete nestandardní velikost, popřípadě jak se lišíte od standardní tabulky velikostí. U kalhot je důležitá délka od pasu ke kotníku a obvod pasu (bříška) nebo zadečku (pokud je nejširší). U triček je to opět obvod bříška, popř. hrudníčku a délka zad od krku až do místa, kam má triko sahat. Pokud chcete triko či mikinku s dlouhým rukávem, potřebujeme znát délku rukávu od ramene po zápěstí.

Pokud si přesto nevíte rady, nebojte se nás kontaktovat a hledat řešení, aby vaše dítě nestrávilo dětství v ohrnutých rukávech a nohavicích.

Nahoru


Vyrábíte oděvy také ve větších velikostech nebo jen dětské, vystavené ve vašem e-shopu?

V současné době vyrábíme sériově oděvy pro děti do velikosti 128. Je však možné na základě domluvy zhotovit za srovnatelné ceny také větší velikosti standartně vyráběných modelů.

Nahoru


Jak zjistím, jakou velikost si koupit, když je dnes všechno číslované různě?

Z tohoto důvodu jsme jsme zpracovali tabulku velikostí, která vychází z výšky postavy, tzn. že ten kdo měří 114 cm bude mít velikost 114, kdo měří 96 cm bude mít s největší pravděpodobností velikost 98 atd. V tabulce najdete rozměry postavy, nikoli oděvu. Proto provádějte své kontrolní měření na holém těle nebo ve spodním prádle. Při výrobě střihu oděvů již počítáme s přídavky pro pohodlné nošení.

Nahoru