Novinky pro JARO 2024 - ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ ČESKÝ VÝROBEK s certifikací ČESKÁ KVALITA.

Co jsme si pro Vás připravili pro letošní jaro? My ve FARMERS neustále hledáme nové materiály, takže i JARO 2024 bude plné nových materiálů a vzorů. Určitě si vyberete některé ze softshellových věciček, které jsou tentokrát zaměřené hlavně na barvy, jeansový vzhled a samozřejmě maximální pohodlí.

A nové vzory teplákovek a mikin? Už teď je máme na stole a připravujeme z nich super mikiny na zip, klokanky s kapucí i trendy mikče bez kapuce, ve kterých se dá v pohodě vyjít v každé situaci. Výběr je opravdu pestrý.

Úplnou novinkou v naší letošní nabídce bude oblečení z konopí a lnu a přidáme také heboučné merino. Nakoupili jsme certifikované materály na trička, šaty, spodní prádlo, pyžamka, bodýčka, overaly, zkrátka na všechno, v čem se máte cítit absolutně komfortně. Už teď se moc těšíme, až budou vzorky hotové... Jo a samozřejmě jsme objednali i něco teplejší na mikiny a tepláky, protože konopí, bambus a len nás prostě dostali a věříme, že i pro vás to bude zajímavé osvěžení. Dobřei víme, že tyto udržitelné materiály jsou dražší, ale současně věříme, že si najdou stálé místo ve vašich šatnících stejně jako oblíbené oblečení z bambusu a bio bavlny, už jen proto, že při správném zacházení vydrží hodně dlouho krásné a budou vám dělat radost při každodenním nošení mnoho let. A kdo nás zná, ten ví, že vždycky preferujeme kvalitu před kvantitou. 

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Tepláky jsou od počátku naším hlavním sortimentem. Za 15 let, co je vyrábíme, se na nich mnohé změnilo, ale stále zůstáváme u stejného dodavatele kvalitních českých teplákovin a dalších úpletů. Přidáváme nové barvy, nové střihy, ale co si budeme vyprávět ... tepláky jsou pořád jen tepláky. V některých je však pohodlněji než v jiných.