Novinky pro JARO 2024 - Barva - Pruhovaná

Co jsme si pro Vás připravili pro letošní jaro? My ve FARMERS neustále hledáme nové materiály, takže i JARO 2024 bude plné nových materiálů a vzorů. Určitě si vyberete některé ze softshellových věciček, které jsou tentokrát zaměřené hlavně na barvy, jeansový vzhled a samozřejmě maximální pohodlí.

A nové vzory teplákovek a mikin? Už teď je máme na stole a připravujeme z nich super mikiny na zip, klokanky s kapucí i trendy mikče bez kapuce, ve kterých se dá v pohodě vyjít v každé situaci. Výběr je opravdu pestrý.

Úplnou novinkou v naší letošní nabídce bude oblečení z konopí a lnu a přidáme také heboučné merino. Nakoupili jsme certifikované materály na trička, šaty, spodní prádlo, pyžamka, bodýčka, overaly, zkrátka na všechno, v čem se máte cítit absolutně komfortně. Už teď se moc těšíme, až budou vzorky hotové... Jo a samozřejmě jsme objednali i něco teplejší na mikiny a tepláky, protože konopí, bambus a len nás prostě dostali a věříme, že i pro vás to bude zajímavé osvěžení. Dobřei víme, že tyto udržitelné materiály jsou dražší, ale současně věříme, že si najdou stálé místo ve vašich šatnících stejně jako oblíbené oblečení z bambusu a bio bavlny, už jen proto, že při správném zacházení vydrží hodně dlouho krásné a budou vám dělat radost při každodenním nošení mnoho let. A kdo nás zná, ten ví, že vždycky preferujeme kvalitu před kvantitou. 

Rychlé info Novinka
Dámské šaty BAMBUS TRICOLORDámské šaty BAMBUS TRICOLOR

Dámské šaty BAMBUS TRICOLOR

Skladem do 24 hodin
od 899 Kč
Dámské letní šaty z černého velmi příjemného bambusového úpletu s elastanem. Pro každodenní i slavnostní příležitost.
Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Tepláky jsou od počátku naším hlavním sortimentem. Za 15 let, co je vyrábíme, se na nich mnohé změnilo, ale stále zůstáváme u stejného dodavatele kvalitních českých teplákovin a dalších úpletů. Přidáváme nové barvy, nové střihy, ale co si budeme vyprávět ... tepláky jsou pořád jen tepláky. V některých je však pohodlněji než v jiných.