Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

Oblečení pro sportovní kluby

Obleč členy svého klubu stylově ... do svých barev ... podle Tvých představ ...

Máš své fitko, tělocvičnu, stadion, sportovní studio nebo něco úplně jiného a přemýšlíš o tom, co ještě udělat pro své zákazníky, klienty, svěřence? Jedete na společný výlet, výpravu, tábor a chcete být tým?

Zařaď do svého sortimentu oblečení v klubových barvách s jednotnou grafikou, na kterou budete pyšní ... s motivem, který vás sjednotí v jeden tým. Ať už jde o velké logo, nažehlené nebo vyšité ... tištěné plnobarevné obrázky či fotky ...

V našem standardním sortimentu najdete oblečení pro dětiženy i muže sportovní trička, mikiny, tepláky, nátělníky, nejrůznější topy, které byly navrženy ve spolupráci s fitness centrem IRONGYM a Jóga studiem SATYAM.

Nejsou to jen další kousky oblečení do šatníku, jsou to věci na pohodlné cvičení. Kombinují v sobě naše zkušenosti s výrobou, materiálem a technologiemi a praktické požadavky lidí, kteří věnují sportu hromadu času, stejně jako Ty.

Věnujeme se i malým zákazníkům, takže nemusíš mít strach nás kontaktovat ani Ty, který chceš obléct třeba jen své zaměstnance ... Kalkulace všech klubových zakázek děláme individuálně podle konkrétních požadavků.

V případě zájmu volej +420 724 047 662 Eva Němcová.

V našem oblečení nechodí modelové ... cvičí v něm skuteční lidé ...