Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

mikina na zip

Mikyny na zip vyrábíme v různých variantách, s kapucí, se stojáčkem, s lemem v pase, s předními či bočními kapsami. Všechny tyto kombinace si můžete podle potřeby upravit. V praxi to vypadá tak, že pokud najdete například v nabídce mikinu s kapucí a moc se vám líbí, ale chtěli byste ji bez kapuce, stačí napsat svůj požadavek na konci objednávky do poznámky a my Vám ji ušijeme bez kapuce třeba se stojáčkem. Stejně to platí i změny barvy. Není možné, abychom dali do nabídky všechny barevné kombinace, které zvládneme ušít, takže pokud chcete třeba mikinu na zip v barvě ke konkrétním teplákům, stačí opět napsat požadavek na změnu barvy do poznámky.

Některé typy mikin na zip máme v nabídce v tzv. dvojvelikostech (80/86, 92/98 ...), ale není problém ušít v konkrétní velikosti. Takže pokud potřebujete třeba velikost 110 a nabízí se vám jen 104/110, zvolte tuto a na konci objednávky napište do poznámky, že mikina má být 110.

Doporučujeme číst popisek produktu kvůli materiálu. Většina mikin je z klasické nepočesané bavlněné teplákoviny. Pokud má mikina v popisku či názvu uvedeno, že je LEHKÁ, znamená to, že je tenčí, vyrobená z jednolíce s elastanem či bez nebo z fineribu. Pokud je uvedeno, že je z počesaného výplňku (teplákoviny), pak se jedná o teplákovinu, která je z rubové strany rozčesaná, chlupatá.

Všechny tyto mikiny najdete v oddělení Dětské mikiny na zipDámské mikiny nebo Pánské mikiny

mikina_zip_dolnilem

mikina_zip

z_mikina_zip_dolnilem

p_mikina_zip_dolnilem