Od 26.7. do 30.7. mají holky z naší dílny dovolenou, takže nešijeme. Objednávky budou vyřízeny postupně v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení a přejeme i Vám krásné letní dny. Děkujeme všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce ... FARMERS®

rostoucí kalhoty

Bavlněné kalhoty, které díky svému střihu rostou s dítětem i několik let. 

Vyrábíme je ve dvou variantách:

  • Klasické původní Dětské rostoucí kalhoty FARMERS jsou vyrobené z teplákoviny, mají v pase asi 3,5cm vysoký lem, ve kterém je navlečená guma a tu si můžete dle potřeby upravit. Důležitá je spodní část nohavic (10-16cm podle velikosti), která je z rubu podšitá a můžete ji podle potřeby ohrnout. Díky tomu tepláky vydrží i přes tři velikosti.
  • Rostoucí kalhoty GROW fungují podobně, jen mají navíc v pase široký lem, který se dá nejdříve nosit ohrnutý napůl, čímž se zkrátí jejich velikost a později, až dítě povyroste, se nosí už neohrnutý, aby byly tepláčky delší. Stejně tak fungují i lemy na nohavicích, které mají na výšku asi 10cm. Díky nim prodloužíte kalhoty o další kus. Vyrábíme je z teplákoviny nebo z tričkoviny (tyto mají v názvu slovo LEHKÉ)

Obě varianty najdete v kategorii Dětské rostoucí kalhoty

Tabulka rozměrů:

rostouci_kalhoty