Dětské tepláky

FARMERS tepláky pro děti šijeme už více než 18 let a za ty roky jsou fakt vychytané. V naší nabídce najdete spoustu druhů, barev a střihů z nejrůznějších materiálů... Tepláky máme prostě rádi a víme, jak na ně.

Protože jsme rádi, když oblečení dětem dlouho vydrží, máme také rostoucí tepláky, které vydrží až přes tři velikosti. Nestárnoucím evergreenem jsou klasické dětské tepláky a dětské tepláky do manžety. Tepláky do manžety šijeme také v lehčí variantě (mají v názvu označení THIN lehké). Právě tyto tepláky THIN jsou nejleší variantou do přetopených školek, kde je v teplákách z teplákoviny příliš horko. Pohodlné jsou také bambusové kalhoty, které dobře odvádí pot. Nejnovějším střihem jsou parkourové tepláky s nízkým sedem a úzkými nohavicemi. K oblíbeným patří lehké dětské kalhoty do paspule. Ať zvolíte kterékoliv dětské kalhoty, všechny mají modní střih, který opravdu sluší.

Všechny naše tepláky mají jedno společné. Vždy při jejich výrobě považujeme za nejdůležitější

  • dlouhou životnost našich výrobků, protože když Vám oblečení dlouho vydrží, nebudete ho muset kupovat tak často
  • kvalitní ušití každého kousku českými švadlenkami v naší vlastní dílně v Kyjově, protože zlatých českých ručiček si vážíme
  • pečlivý výběr materiálů s garancí jeho vlastností, protože kvalitní materiál je základem každého dobrého výrobku
  • univerzálnost střihů pro nejrůznější typy postavy, protože víme, že naše oblečení Vám vydrží i pro Vaše další děti
  • individuální přístup ke každému z Vás, protože si uvědomujeme, že jsme každý jiný a někdy je potřeba něco upravit, aby se nám v tom dobře chodilo
  • zdravotní nezávadnost, protože zdraví je nejdůležitější

Už pár let šijeme se stejným nadšením také pánské a dámské tepláky a bambusové kalhoty a to nejen ve standardních, ale i atypických velikostech podle individuální domluvy. Protože tepláky potřebuje každý. Máme proto střihy do fitka, na jógu i na běžné nošení. 

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Nejlepší tepláky do školky a do školy?

Tepláky jsou od počátku naším hlavním sortimentem. Za 15 let, co je vyrábíme, se na nich mnohé změnilo, ale stále zůstáváme u stejného dodavatele kvalitních českých teplákovin a dalších úpletů. Přidáváme nové barvy, nové střihy, ale co si budeme vyprávět ... tepláky jsou pořád jen tepláky. V některých je však pohodlněji než v jiných.