Dětská trička

FARMERS dětská trička patří do úplně každého šatníků. Řeknete si, vždyť je to jen tričko, ale ta naše si spokojeně užívají zákazníci už více než 18 let a mnozí opravdu po celou dobu, co je šijeme. K původním bavlněným tričkám jsme postupně přidali ta s trochou elastanu pro příjemnější nošení, používáme také úplety v BIO kvalitě a k dlouhodobě oblíbeným patří bambusová trička FARMERS.

V nabídce najdete trička pro holky i pro kluky, jednobarevná i obrázková, s digitálními potisky i námořnickými proužky. Už přes deset let oblékáme do našich bavlněných i bambusových triček také maminky a tatínky a šijeme i nadměrné velikosti podle individuální domluvy. Jsme totiž rádi, když i tričko padne jako ulité. S krátkým dlouhým i 3/4 rukávem a dokonce i trička bez rukávů, roláky nebo trička s límečkem. Výběr je opravdu veliký.

A jak se jednoduše v nabídce zorientovat?

  • pokud vidíte v názvu trička slovo BAMBUS, jedná se o tričko z bambusové viskózy, které výborně odvádí pot od těla, je velmi příjemné na dotek a vyniká svou stálobarevností i dlouhou životností
  • slovo DIGI v názvu trička značí, že potisk na úpletu byl proveden digitální technologií, která je sice o dost dražší, ale výsledná jemnost úpletu a plnobarevné obrázky za to určitě stojí. Navíc tyto úplety výborně drží svou barevnost i po mnoha praních.
  • trička, která jsou ze 100% bavlny jsou méně pružná, zkrátka taková ta klasická pevná trička, která jsou stejná i po mnoha letech, zatím co ta s elastanem jsou měkčí a pružnější a tolik se nekrčí
  • úplety na trička s označením BIO byly vyrobeny v české pletárně z certifikovaných přízí
Rychlé info -20% Výprodej
Rolák BLACK

Rolák BLACK

Skladem
od 223 Kč 279 Kč
Bavlněný rolák s dlouhým rukávem z velmi příjemného materiálu Finerib. Certifikace Česká kvalita.