Dětská trička s krátkým rukávem

FARMERS dětská trička s krátkým rukávem si spokojeně užívají naši zákazníci už více než 18 let a mnozí opravdu po celou dobu, co je šijeme. K původním bavlněným tričkám jsme postupně přidali ta s trochou elastanu pro příjemnější nošení, používáme také úplety v BIO kvalitě a k dlouhodobě oblíbeným patří bambusová trička FARMERS.

Jaký je rozdíl mezi dětským a dívčím tričkem? Dívčí tričko má udělaný výstřih tak, aby holkám více slušel a tričko je mírně projmuté v pase, prostě natvarované na holčičky. Je tím pádem i o něco užší než dětská trička, u kterých se počítá, že je budou nosit kluci i holky, ale spíše kluci. U malých velikostí není rozdíl až tak velký, ale od velikosti 116 už je to znatelné. A co to znamená? Pokud v nabídce najdete dětské tričko, rolák nebo mikinu a chcete ji přizpůsobit na holčičku nebo naopak potřebujete z dívčího udělat chlapecké, nebojte se nám napsat své přání cestou k pokladně do poznámky. Jsme rádi, když dětem věci sluší.

A jak se jednoduše v nabídce zorientovat?

  • pokud vidíte v názvu trička slovo BAMBUS, jedná se o tričko z bambusové viskózy, které výborně odvádí pot od těla, je velmi příjemné na dotek a vyniká svou stálobarevností i dlouhou životností
  • slovo DIGI v názvu trička značí, že potisk na úpletu byl proveden digitální technologií, která je sice o dost dražší, ale výsledná jemnost úpletu a plnobarevné obrázky za to určitě stojí. Navíc tyto úplety výborně drží svou barevnost i po mnoha praních.
  • trička, která jsou ze 100% bavlny jsou méně pružná, zkrátka taková ta klasická pevná trička, která jsou stejná i po mnoha letech, zatím co ta s elastanem jsou měkčí a pružnější a tolik se nekrčí
  • úplety na trička s označením BIO byly vyrobeny v české pletárně z certifikovaných přízí